Nowy katalog oferty dystrybutorów wody marki MIDEA

Dystrybutory wody MIDEA to połączenie nowoczesnego designu z praktycznymi rozwiązaniami technologicznymi, które są gwarancją krystalicznie czystej wody oraz bezpieczeństwa w użytkowaniu. Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że użytkowanie urządzenia jest szybsze i wygodniejsze, w porównaniu do większości dystrybutorów dostępnych na rynku. Idealny dystrybutor do biura, szkoły, ale również do miejsc wymagających najwyższej higieny, takich jak szpital.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

specjalizuje się w modernizowaniu, udoskonalaniu dystrybutorów wody zasilanych z sieci wodociągowej oraz butlowych.

AUTORSKIE SYSTEMY GAZOWANIA

Posiadamy wiele autorskich rozwiązań takich jak opracowany przez nas system gazowania wody, woda ta charakteryzuje się idealnym stężeniem CO2

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA

przykładamy szczególną uwagę do precyzyjnego wykonywania Naszych innowacyjnych rozwiązań, by były niezawodne, bezpieczne oraz wykonane z najlepszych podzespołów

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZEGO SKLEPU

w asortymencie posiadamy dystrybutory wody zasilane wodą wodociągową POU z systemem filtracji oraz system gazowania wody, znajdziecie Państwo również części zamienne do dystrybutorów oraz kostkarki lodu oraz chemię potrzebą do zapewnienia czystości urządzenia

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

WONBONG Ruhens WHP-340S – nablatowy dystrybutor wody POU

2,000.00 2,900.00  bez VAT

doskonale sprawdzi się w każdym biurze oraz domu

Czytaj dalej

WONBONG Ruhens WHP-300 – dystrybutor wody POU

2,110.00 2,930.00  bez VAT

Najwyższy model z serii Ruhens, idealny do biuro oraz domu.

Czytaj dalej

DOSTARCZYMY
EKSPRESOWO WŁASNYM
TRANSPORTEM

OFERUJEMY EXPRESOWY
MONTAŻ
ORAZ SERWIS

PROFESJONALNE
KONSULTACJE
I DORADZTWO

MONTAŻ SYSTEMU  AMBIENT 

System ambient
Oferujemy usługę montażu systemu AMBIENT do każdego dystrybutora oferowanego przez Naszą firmę
System  AMBIENT  – podłączenie wody z sieci wodociągowej, która  jest filtrowana po czym podawana do kubka w temperaturze pokojowej

INNOWACYJNY SYSTEM PODAWANIA WODY

dbając o zdrowie klientów nasze dystrybutory zostały wyposażone w system automatycznego podawania wody

VIP Water Dystrybutory

Dystrybutor do wody
gazowanej

Powiedziałbyś: „To tylko kranówka”, a my mówimy: „Nie! To AŻ kranówka!”. Dystrybutor, czyli automat do wody gazowanej wyposażony w dozownik to ekologiczne rozwiązanie. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży oraz wynajmie automatów korzystających z sieci wodociągowej, wyposażonych w system gazowania zaprojektowany przez naszych inżynierów. Jako zgrany zespół czuwamy nad prawidłowym przebiegiem sprzedaży i modernizacji dystrybutorów wodnych do biura i do domu.

Szklanka wody

Nie obiecamy Ci, że lepszy będzie świat, ale możemy zagwarantować, że szklanka z naszego dystrybutora będzie zawsze pełna, i to nie tylko do połowy! Do końca! Najbardziej pozytywnie, jak to tylko możliwie podchodzimy do najnowocześniejszych i ekologicznych rozwiązań, by dostarczyć Ci z dozownika cenny, życiodajny napój. Szklanka dobrej domowej kranówki jest dobra na wszystko – na ostudzenie emocji, orzeźwienie, lekkie omdlenie, zaniepokojenie. Warto mieć zawsze dostęp do najczystszego strumienia, także w biurze.

Czysty strumień

Gwarantujemy, że dzięki naszym dystrybutorom zyskasz dostęp do niekończącego się domowego źródła filtrowanej kranówki. Będziesz mógł zapomnieć o kupowaniu i magazynowaniu tradycyjnych butli także w swoim biurze. Nasze automaty z dozownikami zasilane są przez sieć i prowadzą specjalistyczną filtrację. Dzięki bezcennemu systemowi gazującemu uzyskujemy orzeźwiający napój. Dla tradycjonalistów mamy również butle.

Małe źródło

Choć z pozoru nasz automat zajmuje niewiele miejsca, to tkwi w nim niezwykła moc. Zyskujesz z nim niewyczerpane i cenne źródło. Możesz przestać zamartwiać się zapasami butli i zainwestować w innowacyjne rozwiązanie dla biur i domów, jakim jest nasz dystrybutor. Na bieżąco gazuje, filtruje i poprzez automatyczny dozownik dostarcza czystego i zdrowego napoju wprost do Twojego kubeczka.

Zdrowia doda

Dzięki zastosowaniu odpowiednich filtrów węglowych redukujemy wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne, chemiczne i mikrobiologiczne, na które narażony jesteś w biurze. Dodatkowo kranówka zostaje oczyszczona z chloru, zyskuje dobry smak i zapach, a to wszystko bez osadzania się kamienia w automacie i dozowniku. Kranówka z dystrybutora na wodę przeszła pozytywnie badania w certyfikowanym laboratorium JARS.

Hej bystra woda!

Bystre rozwiązanie, by zyskać bystrą, a w dodatku domową gazowaną kranówkę! System zastosowany przez nas został opatentowany, zyskujesz więc w cenie gwarancję użytkowania innowacyjnych, autorskich rozwiązań. W naszym bezbutlowym automatycznym urządzeniu z dozownikiem podgrzejesz, schłodzisz i podgazujesz kranówkę CO2. Oferujemy Tobie maszyny wolnostojące, jak i nablatowe, idealne dla domów i biur. Dostarczają one kombinacji kranówki:

• w temperaturze pokojowej
• zimnej,
• gorącej,
• z gazem.

Niepotrzebne koszty przepadną jak kamień w wodę!

To prawda! Oszczędzisz sporo pieniędzy nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę dystrybutora dozującego. Jeśli zdecydujesz się na dzierżawę sprzętu, zyskasz darmowy montaż urządzenia w domu lub biurze, a jedyne czym się będziesz martwić, to skromną ceną abonamentu miesięcznego. Zaoszczędzisz również sporo cennego miejsca, bo nie będziesz musiał magazynować wielkich butli.

Współpracujemy

Dzięki Naszemu doświadczeniu zdobyliśmy zaufanie