Podblatowe dystrybutory wody filtrowanej (POU)
Krystalicznie czysta i orzeźwiająca woda zawsze w zasięgu ręki – jeśli marzysz o takim rozwiązaniu, dowiedz się, czym jest dystrybutor filtrujący Prime Soda Tap i w jaki sposób zainstalować go w domu lub biurze. To nowoczesne, wydajne, a przy tym wszystkim bardzo praktycznie rozwiązanie. Gwarantujemy, że docenisz je także z wielu innych względów!


Podblatowy dystrybutor filtrujący wodę

Poznaj Prime Soda Tap – urządzenie przeznaczone do poboru i oczyszczania wody. Nowoczesny design, na który z pewnością zwróciłeś już uwagę, to nie jedyna zaleta. Ten podblatowy dystrybutor filtrujący jest ceniony za perfekcyjne wykonanie, wysoką trwałość oraz możliwość montażu w szafce.

Zastosowane wewnątrz baterie zostały opracowane w taki sposób, aby nie tylko pozyskiwać, ale także oczyszczać płyn z elementów niekorzystnie wpływających na jego smak bądź aromat. Urządzenie serwuje napoje w trzech wersjach: schłodzoną gazowaną, schłodzoną niegazowaną lub gorącą niegazowaną. To świetne rozwiązanie dla miłośników różnorodności.

Widoczny tu model Prime Soda Tap przeznaczony został do montażu podblatowego – czyli do szafki. Gwarantuje wygodny dostęp do czystej wody prosto z sieci wodociągowej. Dystrybutor filtrujący skryty pod szafką prezentuje się estetycznie i nowocześnie, a dzięki kompaktowym wymiarom nie zajmuje wiele miejsca. Można schować go pod blatem i jednocześnie korzystać z niego do woli! To świetne rozwiązanie dla domu, biura, poczekalni oraz podobnych przestrzeni o charakterze publicznym.