Dystrybutor wody

Znajdziesz u nas bardzo szeroki wybór urządzeń. Naszą ofertę wyróżniają wysoka jakość, wydajność i atrakcyjna cena. Dystrybutor do wody gazowanej idealnie nadaje się do biura i domu. Automat na wodę proponowany przez nas to sprzęt na tradycyjne, duże butle lub nowoczesny aparat korzystający ze źródeł sieci wodociągowej z funkcją gazowania. Sam wybierz, który sprawdzi się u Ciebie najlepiej.

Możliwość wynajmu
dodaj do porównania
Możliwość wynajmu
dodaj do porównania
Możliwość wynajmu
dodaj do porównania
Możliwość wynajmu
2,200.00 3,200.00  bez VAT
dodaj do porównania
Możliwość wynajmu
dodaj do porównania
Możliwość wynajmu
3,580.00 4,130.00  bez VAT
dodaj do porównania

Dystrybutory butlowe

Proste w konstrukcji, znajdą zastosowanie dosłownie wszędzie, w domach, biurach i lokalach. Zapewnią Ci dostęp zarówno do ciepłego, jak i zimnego strumienia. Jest to najpopularniejsze rozwiązanie, znane od lat. Łatwe w obsłudze automaty w dobrej cenie, z którymi poradzi sobie każdy, podają napój bezpośrednio do kubeczków. Podgrzewają go aż do temperatury 90 stopni, błyskawicznie więc zaparzysz herbatę.

Automaty podłączone do sieci wodociągowej

Montaż tego typu dystrybutora to nasza specjalność. Posiadamy zarówno modele wolnostojące oraz nablatowe, które możesz postawić tak jak ekspres do kawy – w wygodny sposób na domowym blacie kuchennym. Są niezwykle wydajne, przez co świetnie sprawdzają się w biurach czy stołówkach. Mogą serwować gazowany napój, kiedy tylko zechcesz. Wyposażone są w cenne zabezpieczenia przed oparzeniem dzieci. Stawiamy na proste i eleganckie konstrukcje, które idealnie wpisują się w nowoczesny wystrój biur i domów.

Dlaczego warto wybrać nasze automaty?

Jeśli zależy Ci na wygodzie i na prostych rozwiązaniach w rozsądnej cenie, dzięki którym zaoszczędzisz czas i pieniądze, postawienie dystrybutora podłączonego do sieci wodociągowej w biurze czy domu jest świetnym pomysłem. Taki system zapewni Ci szereg korzyści:
  • stałe i czyste źródło,
  • gwarancję zdrowia, dzięki wielostopniowej filtracji z zastosowaniem aktywowanego węgla,
  • brak osadu z kamienia,
  • oszczędność energii,
  • gazowany napój, kiedy masz ochotę,
  • oryginalny i nowoczesny wygląd,
  • niezawodny system bezpieczeństwa przed oparzeniem czy zalaniem,
  • trzy stopnie temperatury: zimna, pokojowa, gorąca,
  • łatwy w obsłudze dotykowy ekran,
  • niskie ceny.

Jak działają dystrybutory?

Obsługa automatu jest dziecinnie prosta. Wystarczy podstawić kubeczek pod dozownikami i uruchomić pobieranie za pomocą dwóch dźwigni. Woda może być gorąca (do zaparzenia herbaty), zimna oraz orzeźwiająca gazowana. Gazowany napój to idealne rozwiązanie na gorące dni, zwłaszcza w biurze lub nieklimatyzowanych domach.

Oszczędność energii w cenie

W celu zmniejszenia kosztów użytkowania wprowadziliśmy do naszych dystrybutorów systemy Powercare oraz Eco Sensor. Dzięki nim możemy zaoszczędzić na energii elektrycznej nawet ok. 380 zł w ciągu miesiąca. Certyfikaty unijne oraz atesty NIZP Państwowego Zakładu Higieny gwarantują najwyższą jakość automatów przy najniższych kosztach ich eksploatacji.