Kostkarki do lodu

Nie samą wodą żyje człowiek… Czasem mamy ochotę napić się czegoś, co naprawdę orzeźwia. Oczywiście mamy tu na myśli wszelkiego rodzaju napoje z dodatkiem arktycznego chłodu. Tylko jak uzyskać dobrej jakości, krystaliczne czyste i kształtne kostki idealne do smoothies, koktajli lub drinków? Z pomocą przychodzi maszyna do robienia lodu Klarstein Eiszeit Crush. To innowacyjne rozwiązanie znajdzie zastosowanie nie tylko w Twoim domu, ale także pubie, kawiarni lub restauracji. Sprawdź, jak różnorodne zastosowania się z tym wiążą i jak wiele możesz zyskać, decydując się na zakup!


Maszyna do lodu – perfekcja w każdym calu

Klarstein Eiszeit Crush to urządzenie stworzone z myślą o robieniu perfekcyjnych kostek lodu (w małym lub dużym rozmiarze), które następnie można przeznaczyć do przygotowania różnego rodzaju napojów oraz deserów. Należy do łatwych w obsłudze oraz niezwykle wydajnych: to od 13 do nawet 18 kg produktu dziennie! Maszyna posiada dodatkowe opcje – z jej pomocą można zrobić również kruszony lód lub wodę lodową. To znakomita wiadomość dla każdego miłośnika urozmaicania napojów o orzeźwiające dodatki.

Kostkarka do robienia lodu Klarstein Eiszeit Crush pozwala na kreowanie oryginalnych drinków, koktajli, smoothies oraz deserów, a także całego mnóstwa innych kompozycji składników, jakie tylko przyjdą do głowy. Jesteś ciekaw, jak maszyna działa w praktyce? Zaproś ją do swojej kuchni, ogrodu lub restauracji i ciesz się z produkcji własnych, perfekcyjnie przygotowanych kostek!