Systemy do dystrybutorów

Kranówka, która może być jeszcze bardziej orzeźwiająca? Jasne, że to możliwe! Wystarczy zainwestować w dystrybutory filtrujące z systemem gazującym. Dzięki naszym autorskim rozwiązaniom, które za moment zobaczysz, będziesz mógł nie tylko filtrować wodę z sieci wodociągowej, ale także sprawić, że zyska jeszcze więcej walorów smakowych!


Znajdziesz tu opatentowane systemy gazujące opracowane przez naszych inżynierów. Zadbaliśmy o to, aby wyróżniała je najwyższa jakość wykonania. Proponowane rozwiązania są kompatybilne z naszymi urządzeniami do dystrybucji filtrowanej wody.

Systemy do dystrybutorów wody

Dla uzyskania jak najlepszej jakości filtrowanej wody przygotowaliśmy trzy różne rozwiązania. Proponujemy system Ambient, gazujący CO2 oraz gazujący wraz z Ambient. Rozwiązania te ułatwiają pozyskiwanie wody o jeszcze lepszych walorach smakowych. Dzięki systemowi gazującemu możesz codziennie cieszyć się smakiem swojego ulubionego orzeźwiającego napoju. Kranówka z bąbelkami to dodatkowo jeszcze większa oszczędność, która znajdzie zastosowanie i w biurze, i w domu!